Home Artikelen Linking-Monday Linking Monday 14-06

LINKING-MONDAY

Links om op te klikken, elke maandag om de week mee te beginnen..........

 


Cry Jan peter Balkenende bedankt! Los van politieke- of persoonsvoorkeur mag gezegd worden dat Balkenende zich de afgelopen 8 jaar keihard heeft ingezet voor Nederland. Het voorzitterschap van de EU, hervormingen, rampen, debatten, etc. Hij heeft daarin naast mooie tijden ook veel verwensingen en moeilijkheden meegemaakt maar hij is doorgegaan zonder klagen, met als doel een beter Nederland. Hiervoor past dank! ( inmiddels 23.000 bedankjes)

Foot in mouth Positieve cijfers voor succesvol Pianoocongres. Ruim 800 inkopers en aanbesteders grepen op 27 mei jl. hun kans en namen deel aan het 5e PIANOo-congres 'Roerige tijden: inkoper grijp je kans!'

Yell Afdeling inkoop heeft negatief effect op kwaliteit ingehuurde interimmers ( inkoperscafe.nl)  Het aantal externen binnen organisaties zal de komende jaren fors gaan groeien. Het inkoopproces van externen krijgt meer en meer aandacht. Daarbij nemen inkoopafdelingen het initiatief. De kans is echter groot dat dat leidt tot minder tevredenheid van de opdrachtgevers van interim-managers concludeert Dr. Jaap Schaveling in recent onderzoek.

Cry Lijst met aanbestedende diensten Centraal / Decentraal. Ga naar zakendoenmetde overheid.nl / Zakendoenmethetrijk.nl

LINKING-MONDAY Links om op te klikken, elke maandag..........Suggesties, interessante sites? Laat het ons weten 

 Aanbestedingsmakelaar.nl staat nadrukkelijk open voor uw mening en suggesties. U kunt reageren op alle artikelen, op columns en opiniestukken. Ook bieden wij u de mogelijkheid om een bijdrage te leveren aan deze "onafhankelijke site over inkoop-en aanbesteden". Neem contact met ons op!!!

Wilt u uw boodschap/ vacature dagelijks tonen aan > 400 bezoekende inkoop en aanbestedingsprofessionals? Informeer naar de mogelijkheden

 

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen


 

 "AANBESTEDEN OP MAAT !!! "

Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep!

 Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl

 

INKOOPTALENTEN

INTERIM HOTLINE