Home Artikelen Van het Hof CSU-schoonmaak ( procedure, te laat indienen)

In deze zaak ging het om een te laat ingediende offerte.

Op grond van het gelijkheidsbeginsel, dat bij een aanbestedingsprocedure als een belangrijke leidraad heeft te gelden, mocht de politieregio de onderhavige offerte niet zonder meer in aanmerking nemen. De omstandigheid, dat de overige inschrijvingen ten tijde van het aanbieden van de offerte van CSU nog niet geopend waren, doet aan het voorgaande niet af.

Weliswaar is het ongelukkig voor CSU dat haar offerte slechts 7 minuten te laat is ingediend, maar het gelijkheidsbeginsel vereist strikte naleving van de voor aan aanbestedingsprocedure geldende regels. Andere partijen mochten erop vertrouwen dat de inschrijvingstermijn op 8 december 2000 om 12 uur gesloten was. Voor een nadere afweging van belangen is in dit geding geen ruimte.


( Gerechtshof Den Bosch 24 juli 2001, Rolnr. KG c0100285/HE, CSU schoonmaak B.V. tegen Politieregio Brabant Zuid Oost)

 

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen


 

 "AANBESTEDEN OP MAAT !!! "

Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep!

 Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl

 

INKOOPTALENTEN

Nederlandse Staatsschuld!
TAGS

EU-aanbesteden Aanbestedingswet Naleving      OVERHEIDSINKOPEN Inkoopmanager Inkopers Aanbesteden Aanbesteding BAO BASS Openbaar Niet-Openbaar EUROPEES Integriteit Publicaties INKOOPVRAAG Aanbestedingsmakelaar Inkoopprofessional TENDER Tendering 2B procedure Residuaire diensten AANBESTEDINGSRECHT Jurisprudentie overheidsopdrachten Leveranciers- management CONTRACTMANAGEMENT inkopen en aanbesteden