Philips winnaar Dutch Sourcing Awards 2011
Enexis en Rabobank winnaars Step Change en Sustainability Awards, topprestaties door inkoopteams

Philips is tijdens het jaarlijkse Dutch Sourcing diner als overall winnaar van de Dutch Sourcing Awards uit de bus gekomen. Deze jaarlijkse competitie is een initiatief van de Foundation Forward Procurement. De Dutch Sourcing Award wordt jaarlijks uitgereikt aan een Nederlands inkoopteam dat een topprestatie heeft neergezet. Ook zijn er awards voor bijzondere prestaties binnen de categorieën Operational Excellence, Step Change en Sustainability. Enexis en Rabobank gingen met respectievelijk de laatste twee naar huis.
“Philips is de terechte winnaar. Hun inkoopprestaties zijn leading edge in Nederland, maar ook daarbuiten en inspirerend voor andere inkooporganisaties, “ aldus juryvoorzitter Bart Vos. Philips won ook een award in de categorie Operational Excellence. De onafhankelijke jury prijst de wijze waarop op mondiale schaal het totale facility management is ondergebracht bij twee leveranciers. Vanuit een oriëntatie gericht op klanttevredenheid en continue prestatieverbetering heeft zij grote kostenvoordelen behaald. Andere winnaars waren Enexis en Rabobank in de categorieën Step Change en Sustainability. Enexis ontving lof voor de integrale TCO aanpak bij de inkoop van ‘mobiele werkplaatsen’ - de auto’s van monteurs. Met oog voor standaardisatie, transparantie en duurzaamheid, is de inkoop op een andere wijze neergezet met de gebruikers en het primaire proces als centrale aandachtspunt. Rabobank won de award vanwege de visie op duurzaamheid in de keten van koffie, van crop-to-cup. Deze benadering heeft geleid tot kwaliteitsverbetering voor gebruikers en bovendien lange termijn afnamegarantie voor lokale boeren.
De Foundation Forward Procurement organiseerde dit jaar wederom de Dutch Sourcing Awards. De Dutch Sourcing Awards worden jaarlijks uitgereikt aan de beste sourcing en procurement teams.
De jaarlijkse competitie is een initiatief van de Foundation for the Forward Development of Procurement. De stichting wil met de Dutch Sourcing Awards de ontwikkeling van de inkoopfunctie stimuleren door topprestaties op het gebied van inkoop onder de aandacht te brengen. Topprestaties worden niet neergezet door individuen maar door teams. Daarom wil de foundation iedereen belonen die een bijdrage heeft geleverd aan een topprestatie. Het hele inkoopteam dus.
Dit jaar zijn de onderstaande organisaties genomineerd in de categorieën Operational Excellence, Sustainability en Step Change:

Bron en lees meer: Dutchsourcingswards.nl
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep! Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl










