Rijk gaat 100% duurzaam inkopen!
Minister Cramer (VROM) wil dat het Rijk vanaf 2010 alleen nog goederen inkoopt die duurzaam zijn geproduceerd. Vanaf 2o15 moeten ook de gemeenten dat doen.
Jaarlijks wordt voor 5 miljard euro aan goederen ingekocht. Cramer wil dat alleen nog goederen worden ingekocht die gemiddeld goed scoren als het gata om energie- en materiaalgebruik. Ook sociale aspecten als mensenrechten en kinderarbeid tellen mee.
Een van de gevolgen is dat ambetnaren voor hun werk alleen nog mogen rijden in zuinige auto’s met energielabel A, B of C. Ook bussen moeten aan strengere eisen gaan voldoen
Bron: Teletekst.nos.nl
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep! Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl










