Home In het nieuws 'Materieelbudget is op bij Defensie'
Het leger heeft het materieelbudget voor dit jaar opgebruikt, schrijft De Telegraaf dinsdag op basis van een uitgelekte interne mail. Het ministerie van Defensie kan alleen nog materieel kopen dat hard nodig is.
 
In 2009 is het budget met 120 miljoen euro overschreden waardoor geen nieuwe contracten worden afgesloten.  Om dat gat te vullen is volgens de krant budget van dit jaar gebruikt, waardoor het nu al op is. Hierdoor zou het niet lukken leveranciers op tijd te betalen. In de top van het leger wordt volgens De Telegraaf druk overlegd over hoe dit op te lossen.
Bron : www.nu.nl

 
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.


 

 "AANBESTEDEN OP MAAT !!! "

Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep!

 Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl

 

INKOOPTALENTEN

INTERIM HOTLINE