College van b en w Beverwijk maakt diepe knieval voor inkoper
In een opmerkelijke krantenadvertentie, onder anderen in het NHD, gaat het college van b en w van Beverwijk diep door het stof voor een ambtenaar die onterecht van corruptie is beticht.
De ambtenaar, die al meer dan dertig jaar als inkoper bij de gemeente werkt, is vorige zomer van de ene op de andere dag de toegang tot het stadskantoor ontzegd. Nadat bij burgemeester Han van Leeuwen een aantal e-mails werden bezorgd waarin de ambtenaar werd beticht van corruptie, werd de man geschorst en startte een intern onderzoek.
Het interne onderzoek naar de bijna gepensioneerde inkoper heeft niet uitgemond in een aangifte bij de politie, wat de gebruikelijke weg is als er een vermoeden is van een misdrijf. In plaats daarvan startte de ambtenaar, die op de afdeling concerninkoop werkte, zelf een bezwaarprocedure tegen zijn schorsing. De commissie voor bezwaarschriften heeft zijn schorsing al snel ongegrond verklaard en het college van b en w geadviseerd om hem weer te rehabiliteren. De ambtenaar kon na enkele weken weer aan het werk.
De rehabilitatie is vandaag geschied via een advertentie in deze krant, waarin het college publiekelijk verklaart dat de ambtenaar niets te verwijten valt.
| < Vorige | Volgende > |
|---|
Geen verrassingen achteraf, maar een eerlijke projectmatige aanpak en optimaal rendement voor uw aanbesteding door een team van aanbestedingsprofessionals met gedegen ervaring per produktgroep! Bel 070-3029040 of mail Info@inquest.nl










